Remonty kompleksowe
24 marca 2016
1330701584_Transportowiec%2030-03%202009
Spółdzielnia mieszkaniowa „TRANSPORTOWIEC”
24 marca 2016

Tynki dekoracyjne

TYNKI DEKORACYJNE – jest  to  gotowa masa, z której można tworzyć wewnętrzne tynki w stylu śródziemnomorskim i prowansalskim, daje się strukturyzować w dowolny sposób. W celu uzyskania efektów kolorystycznych pokrywa się lazurami w różnych kolorach, metaliczne z efektem brokatu złotego i srebrnego oraz efektem trójwymiarowym.
GLINKA WENECKA – przeznaczona do tworzenia warstw ochronnych i wykończeniowych ścian, sufitów, przepierzeń. Tworzy gładkie, aksamitne, barwne powłoki nadające dekorowanym powierzchniom głębię. Przeznaczona do dekoracji i ożywiania wnętrz o różnym charakterze, jak klatki schodowe, pomieszczenia mieszkalne, hotele, biura.
STIUK WENECKI – to rodzaj dekoracyjnej masy na bazie spoiw akrylowych i mączki marmurowej nanoszonej szpachlą na powierzchnię ścian. Jest to ekskluzywne pokrycie dekoracyjne nawiązujące do antycznej techniki tynkowania, przypomina wyglądem marmur. W celu zabezpieczenia przed wilgocią pokrywany jest warstwą wosku. Zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych, hotelach, restauracjach.
TRAWERTYN– jest tynkiem dekoracyjnym stworzonym na bazie naturalnych spoiw wapiennych pyłu marmurowego. Nadaje powierzchni efekt dekoracyjny podobny do przeciętnego trawertynu z widocznymi elementami imitującymi jego wewnętrzną strukturę w formie naturalnych ubytków i wzorów. Zastosowanie: pomieszczenia mieszkalne, hotele, restauracje.

TYNKI JAPOŃSKIE

GLINKA WENECKA